Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

Reference

16. 6. 2018 - manželé Vondráčkovi

Dobrý den pane řediteli,
chtěli bychom Vám touto cestou vyjádřit poděkování,za vzorné služby,které nám byly poskytnuty,včetně menu a milé a rychlé obsluhy. Také děkujeme za vstřícnost a splnění všech našich přání.
Budeme na Vás rádi vzpomínat a určitě k Vám opět rádi zavítame.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Manželé Vondráčkovi

3. 1. 2018 - Hana Veselá

Tímto chci poděkovat za příjemný pobyt ve vašem krásném EA Hotelovém resortu SEN, který jsme s manželem navštívili o vánočních svátcích. Ubytování, jídlo bylo vše v naprostém pořádku a velmi mě překvapila ochota paní Dany (černovláska s úsměvem na rtu u bazénu). Velice ochotně vše ukázala a poradila co vše můžeme využít. Chválím. Přeji Vám mnoho úspěchů v Novém roce 2018 a tolik ochotného personálu jako p. Dana.
Jsme sice s daleka, ale ráda Váš hotel znovu navštívím a s radostí doporučím.
Hana Veselá

5. 9. 2017 - Lucie Wiśniewska, Ozparts

Dobrý den,
byli jsme velmi spokojeni!
Přeji Vám pěkný den!
Lucie Wiśniewska, Ozparts

24. 5. 2017 - Triatlon Senohraby 2017

TJ Sokol Senohraby ve spolupráci a za podpory EA Hotelového resortu SEN pořádal 4. ročník triatlonu určeného dětem ve věku 8 – 15 let. Účastnily se ho jak děti, které již triatlon provozují „profesionálně,“ tak také ty, které si chtěly tento sport, podporující všestrannost pouze vyzkoušet. Pro nejmenší závodníky ve věku 0-7 let byl připraven oblíbený Miniduatlon.

Plavání probíhalo v bazénu EA Hotelového resortu SEN, cyklistická část pak na přilehlých cestách a louce pod Ježovem v okolí hotelu, běžecká trasa vedla překrásnou zahradou hotelového resortu. Celým dnem provázelo účastníky krásné slunné počasí a již na místě byl triatlon skvěle hodnocen jak rodiči, tak přítomnými činovníky.

EA Hotels podporují sportovní aktivity, jejichž cílem je přivést děti ke sportu a pravidelnému pohybu.

24. 5. 2017 - David Kučera, Makita

Děkuji Vám za profesionálně odvedenou práci. Velmi oceňuji přístup všech Vašich zaměstnanců, kteří nám vytvořili ideální prostředí. Od počasí až po nejdrobnější detaily, vše vyšlo podle našich představ. Co jsem měl možnost mluvit s našimi zákazníky, všichni si akci užili a jejich hodnocení bylo velmi kladné.
S přátelským pozdravem,
David Kučera, Makita

28. 3. 2017 - Michael Reinisch

Zdravím Vás,
jako častý host a návštěvník hotelu oceňuji velmi dobrou úroveň poskytovaných služeb, fitcentra a hygienické kvality vnitřního bazénu, zvláště pod bedlivym dohledem pí. Dany a vždy ochotné recepční pí. Adély. Prosím neustále udržujte a zvyšujte tento standard. Děkuji za Všechny zákazníky.
S přátelským pozdravem,
Michael Reinisch

26. 8. 2016 - Petra Cabalová

Vážená paní Suková,
ještě jednou Vám velmi děkuji za zprostředkování pobytu v hotelu Sen. S kamarádkou jsme si pobyt velmi užily.
Musím především velmi pochválit personál.
Děkuji a přeji krásný den a nadcházející víkend.
Petra Cabalová

10. 2. 2016 - Hana Glogerová a Daniel Georgián

Chci tímto moc poděkovat za úžasný víkend, který jsem s přítelem u Vás absolvovala a to ve dnech 5. až 8. 2. 2016
Vážím si hlavně ochotného personálu, který se po celé dny o nás dokonale staral.
Už se těším na další relax ve Vášem vyjímečném hotelu.
Ještě jednou děkuji Hana Glogerová a Daniel Georgián

10. 2. 2016 - novomanželé Houžvicovi

Když jsme hledali s přítelem vhodné místo na svatbu nebylo to lehké. Chtěli jsme mít svatbu v parku a zároveň jsme chtěli mít hostinu, večerní raut i celý svatební den na jednom místě. Naše volba padla na EA hotel Sen v Senohrabech u Benešova. V hotelu jsme narazili na užasnou paní Střelečkovou, která nám velice pomohla v naplánování celého našeho svatebního dne a pak byla i jeho součástí. Stále na náš den D vzpomínáme. Musím pochválit kuchaře a všechny co připravovali svatební hostinu a raut, jídlo bylo prvotřídní kvality a vše bylo dle našich představ. Celkový dojem i zážitek umocnil krásný hotelový park, bazén i ubytování. Až budeme, nyní už s manželem slavit nějaké výročí svatby rádi se vrátíme.
Pavla a Josef Houžvicovi

 

18. 1. 2016 - Bayer s.r.o., Praha

Do hotelu SEN jezdíme pořádat konferenci již několik let. Její přípravná fáze je vždy jednoduchá, protože personál hotelu je fundovaný a dobře poradí. Hotel se vyznačuje krásným kongresovým sálem, kde mají hosté patřičný komfort. Samostatnou kapitolou hotelu je jeho špičková a poctivá kuchyně. Hosté tak vždy odchází spokojeni, což je pro mne důležité.
S přátelským pozdravem,
Petr Šmída, Bayer s.r.o., Praha

11. 12. 2015 - Česká spořitelna, Praha

Dobrý den paní Střelečková,
děkujeme moc za příjemný pobyt u Vás. Moc se nám tam líbilo. Zejména velký ohlas měl výborný bramborový salát, který jsme měli k večeři. Také mi dovolte pochválit paní provozní Karolínu, byla moc příjemná, vše klapalo a neustále si ověřovala spokojenost. Takže tímto oceňuji její velkou profesionalitu, flexibilitu a neustálý úsměv na tváři i přesto, že s námi byla první noc dlouho do noci a brzy ráno s námi obcházela salónky.
Děkuji a budu se těšit příště,
Irena Doležalová, Česká spořitelna, a.s.

10. 12. 2015 - Generali CEE Holding, Praha

Rádi bychom touto cestou poděkovali EA Hotelu SEN a EuroAgentur Hotels & Travel, za organizaci, vstřícný přístup, a zajištěni bezproblémového průběhu offsite meetingu našeho tymu.
Děkujeme celému tymu Hotelu Sen za kvalifikovanou a perfektní organizaci v oblasti služeb i gastronomie.
Rádi bychom vedeni a zaměstnancům Hotelu Sen a EuroAgentur Hotels & Travel, poprali hodně úspěchu a dalších spokojených hostu i do budoucna.
Těšíme se na další shledaní s vámi.
Elen Pittlová, Senior Executive Assistant, Generali CEE Holding, B.V., Praha

11. 9. 2015 - Hockey-Football Memories 2015

20. 8. 2015 - novomanželé Karlíkovi

Dobrý den paní Střelečková,
děkujeme za pomoc s organizací naší svatby, velký dík patří nejen Vám, ale celému týmu hotelu, který se o nás výborně staral. Vaše organizační schopnosti jsou důkazem toho, že nebyla potřeba žádná svatební agentura :-)
Zasíláme pár fotek jako malou vzpomínku na náš den D.
Karlíkovi

5. 8. 2015 - Jitka Sidorová, Most

Dobrý den,
v termínu od 1. do 4. 8 jsem navštívila s kolegyní váš EA Hotel SEN. Chtěla bych touto cestou poděkovat celému vašemu personálu, který byl velmi příjemný a milý a to včetně obsluhy na restauraci. Zažily jsme s kolegyní obě dvě směny a byly velmi překvapené jejich profesionálním přístupem.
Děkuji a přeji krásný zbytek léta :-)
S pozdravem
Jitka Sidorová, ředitelka společnosti Benedikt Most

30. 7. 2015 - Roman Choc

Vážený pane řediteli,
chtěl bych Vám poděkovat a hlavně všem vašim zaměstnancům, kteří se podíleli na našem krásném relaxačním víkendu (24. 7. - 26. 7. 2015), který jsme u vás mohli prožít. Byli jsme překvapeni, jak krásným prostředím hotelového resortu, tak jeho okolím (Hrusice, zámek Šternberk, apod.), tak ochotou vašich zaměstnanců. Musím říct, že od slečny recepční, mladou paní ve fitness centru až po číšníky a servírky v hotelové restauraci, všichni nás překvapili úsměvem, vlídností, profesionálním přístupem a ochotou vyjít maximálně vstříc. Zkrátka vše na jedničku.
Poslední noc mi spadl mobil z nočního stolku na zem. Při balení jsem na to zapomněl a odjeli jsme. Až doma v Plzni jsem zjistil, že mobil nemám a zřejmě jsem jej zapomněl v hotelu, někde u nočního stolku. Očekával jsem komplikace a zdlouhavé vysvětlování. Musím říct, že vaši zaměstnanci mi opět velice příjemně překvapili a doslova vyrazili dech. Paní recepční a paní z fitness centra byly ochotny a za několik minut mě volaly, že skutečně mobil našly zapadlý v pokoji č. 21 za nočním stolkem. Domluvili jsme se a druhý den u pana recepčního si mohla naše přítelkyně mobil vyzvednout. Byl jsem příjemně překvapen a očekávané komplikace s pořizováním nového služebního mobilu se rozplynuly.
Vážený pane řediteli, ještě jednou Vám a vašim zaměstnancům si dovoluji velice poděkovat, už jsem referoval mnoha známým vše nejlepší o vašem hotelu a určitě rád osobně vašich služeb opět využiji.
Škoda, že takových hotelů s takovým personálním obsazením není v Čechách více.
Děkuji.
S pozdravem
Roman Choc,
spokojený klient vašeho hotelu, s rodinou

27. 7. 2015 - novomanželé Vaculíkovi

Dobrý večer Míšo,
rádi bychom z celého srdce poděkovali Vám a celému týmu úžasných lidí, kteří se podíleli na naší svatbě.
Právě díky každému z vás se náš velký den stal nezapomenutelným zážitkem, na který budeme nejen my, ale i všichni naši svatebčané po celý život rádi vzpomínat.
Myslím, že ani v našich představách nemohl být náš svatební den perfektnější a proto ještě jednou děkujeme za splněný sen v EA Hotelu SEN :) !
Velmi rádi se budeme do vašeho resortu vracet a připomínat si všechny ty krásné okamžiky.
Jak jsem již zmínila, toto poděkování patří každičké osobě, která se jakkoli podílela na našem velkém dnu, velice si toho vážíme a poprosím Vás tedy o reprodukci Vašim kolegům s přáním mnoha úspěchů a všeho dobrého.
Těšíme se na opětovné setkání, s vřelým pozdravem,
novomanželé Vaculíkovi

7. 7. 2015 - novomanželé Jakoubkovi

Dobrý den,
svatební den společně s obřadem jsme se rozhodli prožít v EA Hotelu SEN. Náš VELKÝ DEN byl dokonale připraven, byl prostě úžasný.
Obřad, který se uskutečnil u jezírka v hotelové zahradě s červeným kobercem a s posezením pro hosty, byl úchvatný... jako z pohádky. Po obřadě proběhlo focení, které nemělo chybu, protože v zahraně je mnoho krásných míst na krásné fotky, vzpomínky na náš velký den.
Po focení jsme se odebrali k francouzskému salonku, kde proběhly nejdříve zvyky... rozbití talíře, přípitek a poté oběd. K dispozici jsme měli krom krásně naaranžovaného salonku, terasu s vyhlídkou do zahrady.
Oběd byl vynikající, skládal se z předkrmu, polévky, hlavního chodu a desertu, vše bylo chutné, krásně upravené. Obsluha milá, příjemná, báječně se o nás starala.
Už nyní doporučujeme našim přátelům EA Hotel Sen k různým akcím.
Paní Střelečkové ještě jednou moc děkujeme a poprosíme ji, aby velké poděkování vyřídila i personálu, který se o nás ta báječně staral.
Manželé Jakoubkovi.

 

3. 7. 2015 - Simona Jeřábková

Dobrý den,
měli jsme čest mít ve Vašem Hotelu Sen svůj velký svatební den (sobota 20. 6. 2015). Velice rádi bychom Vám vyjádřili velký dík, který patří Vaší slečně provozní, Michaele Střelečkové, za její vřelý, přátelský a velice profesionální přístup, který měla po celou dobu našeho jednání a také v náš svatební den. Splnila všechny naše přání a požadavky, její ochota a přístup nám umožnili mít ten nejkrásnější den na který nikdy nezapomeneme.
Velký dík patří i šéfovi kuchyně, za skvěle připravené a chuťově dokonalé svatební menu, a také obsluze, která se o nás starala velice hezky, usměvavě.
Díky patří celému Vašemu týmu, za milou a nápomocnou recepci, krásné a čistě uklizené pokoje.
Ještě jednou s manželem děkujeme za skvělý víkend. Velice rádi se k Vám vrátíme.
Simona

15. 6. 2015 - Zdeněk Brych, V.M.Est, a.s., Praha

Vážený pane Pavlíku,
dovolte mi, abych Vám poděkoval za Vaší pomoc při zajištění oslavy k 50. výročí založení společnosti BIOPHARMa spojenou se zahájením vernisáže v regionálním muzeu v Jílovém u Prahy, která se konala dne 4. 6. 2015. 
Jsem velice rád, že se nám společně podařilo poskytnout našemu klientovi služby na vysoké odborné úrovni.
Dovolte, abych Vám ještě jednou upřímně poděkovat za pomoc v oblasti gastronomické podpory, což výrazně přispělo k celkovému nezapomenutelnému zážitku. 
Těším se na další spolupráci a srdečně zdravím.
Zdeněk Brych, předseda představenstva a ředitel společnosti, V.M.Est, a.s.

8. 6. 2015 - Markéta Kežovská a Anna Havelková

Dobrý den,
obracíme se na Vás s velmi příjemnou záležitostí a tou je vyjádření nejvyšší spokojenosti s celým personálem hotelu Sen, ve kterém jsme měly možnost strávit krásné tři dny v rámci wellness pobytu. Naše srdečné poděkování patří opravdu všem zaměstnancům (přes velmi milé a vstřícné recepční, kteří nám vždy dobře poradili a byli trpěliví při odpovídání na naše časté dotazy; laskavé číšníky, kteří nám neváhali přidat palačinku, kterou jsme si nestihly dát první den kvůli pozdějšímu příjezdu; pečlivým pokojským, které se postaraly o naprostou čistotu našeho pokoje; vtipnou a milou obsluhu ve sportovním oddělení, která společně s dalšími zaměstnanci ocenila náš sportovní výkon na koloběžkách; neskutečně veselým a šikovným masérkám, na které jsme opravdu vzpomínaly ještě několik dní po masáži, až po ostatní hosty, kteří byli po celou dobu pobytu usměvaví a přátelští).
Také nesmíme zapomenout vyzdvihnout výborné jídlo a krásu celého hotelu a okolí, ve kterém jsme se cítily opravdu velmi komfortně.
Váš hotel bychom doporučily komukoli, kdo hledá příjemné místo na aktivní i pasivní odpočinek v čele s nesmírně milými a vstřícnými lidmi, kteří hostům věnují 100% pozornost.
Děkujeme za krásné tři dny ve Vašem hotelu, byly pro nás nezapomenutelné.
S přáním krásného dne,
Markéta Kežovská a Anna Havelková

29. 5. 2015 - EA Culinary team, pod vedením ředitele EA Hotelového resortu SEN, na Pražském hradě

Úlohou kongresu „Veterinární medicína pro praxi“ bylo ukázat veterinární medicínu jako významný moderní obor, který má velký potenciál v rámci mezioborové spolupráce, rychle reagující na trendy v léčbě v 21. století. Záštitu nad kongresem převzal MVDr. Pavel Bělobrádek Ph.D., MPA – místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace a ministr zemědělství ČR Ing. Mariana Jurečka.

V průběhu kongresu „Veterinární medicína pro praxi“ se cateringového servisu ujal EA Culinary team vedený ředitelem EA Hotelového resortu SEN, panem Markem Pavlíkem.

Setkání účastníků probíhalo v prostorách Velké míčovny Pražského hradu a získané písemné poděkování za kvalitní zajištění gastronomických služeb, potvrzuje náš profesionální přístup.

26. 5. 2015 - manželé Nejedlí

Za příjemný pobyt ve dnech 19. - 21. 5. 2015 ve Vašem hotelu Vám úpřimně děkují manželé Nejedlých z Českého Krumlova. Ocenili jsme vstřícnost personálu počínaje recepcí, obsluhy v restauraci a dalších služeb. Zvláště jsme si cenili všude naprosté čistoty a v neposlední řadě kvalitního stravování. Pocit naprosté spokojenosti přenášíme  i na naše přátele s doporučením jejich pobytu ve Vašem zařízení. Toto poděkování patří především zaměstnancům, proto jim tlumočte uznání za jejich práci.
S pozdravem,
manželé Nejedlí

25. 5. 2015 - Anna Havelková

Dobrý den,
jsem jedna z návštěvnic Vašeho hotelu a chtěla bych Vám ještě jednou oficiálně poděkovat na úžasný víkend.
Miluji wellness pobyty a ten u Vás jsem si užila snad nejvíce. Bylo tomu tak především díky velmi milému personálu, ať už konkrétně díky slečně dole u bazénu, díky číšníkům, číšnicím a barmanům v restauraci, díky skvělé masérce nebo díky neskutečně sympatickému, milému a ochotném pánovi na recepci.
Sama jsem velmi optimistický člověk a ve Vašem hotelu jsem měla pocit, že se všichni skutečně snaží návštěvníkům pobyt co nejvíce zpříjemnit a tím pádem vytvářeli jedinečnou atmosféru. Ani jednou jsem si nemyslela, že někoho otravuji (a to jsem na recepci byla poměrně často - především díky upovídané kamarádce...).
Studuji sice až v Ústí nad Labem, ale pocházím z Prahy, a Váš hotel nyní budu vychvalovat až do nebes všude, kde budu moci. Velmi mile mě překvapil a já skutečně relaxovala - jak fyzicky, tak i duševně.
Ještě jednou Vám děkuji a přeji více nadšených návštěvníků, jako jsem já a má kamarádka.
S přáním krásného dne,
Anna Havelková 

15. 5. 2015 - Kristýna Šedivá, Partylite s.r.o., Praha

S EA Hotelovým resortem Sen jsme velice spokojeni, jejich prostory jsou nám dostačující, máme vše co potřebujeme, personál je velice ochotný a vždy nám vyšel vstříc. Hotel využíváme již několikátým rokem většinou pro představení našich novinek, prezentace se realizují pro cca 100 lidí a dosavad jsme vždy měli pozitivní hodnocení s pronajatým prostorem.
Kristýna Šedivá, Partylite s.r.o., Praha

14. 5. 2015 - Jana Kadaňová

Dobrý den vážený pane řediteli,
v minulém týdnu jsem spolu s mým přítelem strávila v prostředí Vašeho hotelu dvě noci. 
Velmi si vážím toho, že jste vyřešil problém s voucherem, a proto bych Vám ještě jednou ráda poděkovala - DĚKUJI za vřelý a proklientský přístup. 
Držím palce, ať se Vám daří.
Mějte se krásně.
S pozdravem,
Jana Kadaňová

11. 5. 2015 - Pavlína Šamánková, ROSA market s. r. o.

Dobrý den pane Pavlíku,
v návaznosti na naši konanou akci Obchodní dny v hotelu SEN Vám zasílám postřehy zákazníků, kteří si velmi chválili občerstvení a možnost posezení na terase, dostupnost parkování. Kolegové i já jsme kvitovali pohodlné a klidné ubytování.
Jinak moc děkujeme všem za velmi profesionální, přívětivé a milé přijetí a operativní pomoc při organizaci.'
S pozdravem
Pavlína Šamánková, ROSA market s.r.o

27. 4. 2015 - Petra a Martin Motlovi

Dobrý den,
dne 26. 4. jsme přijeli z pobytu ve Vašem hotelu a byl to opravdu SEN. Příjemná obsluha, především mladičká servírka, tuším, že se jmenuje Martinka, byla úžasná. 
Perfektní relax, za který děkujeme. Personál by si zasloužil odměnu, neboť ten Vám dělá skvělou reklamu.
Děkujeme,
s pozdravem Petra a Martin Motlov
i

16. 3. 2015 - Povýšilovi

Dobrý den pane řediteli,
chtěla jsem vám moc poděkovat za propůjčení salonku na oslavu narozenin naší babičky. 
Byli jsme moc spokojeni s vaší vstříctností k naší babičce, i s obsluhou, kterou jste nám věnovali. myslím, že na toto odpoledne nezapomeneme, hlavně na vaše krásné prostředí. Měli jsme 35 lidí a myslím, že jsme všem vyrazili dech, když vešli do krásného salonku. Měl jste pravdu.
Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den,
Povýšilovi

23. 2. 2015 - ing. Luboš Hejda, Svaz pěstitelů chmele ČR

To, že se již třetím rokem vracíme na stejné místo, svědčí o kvalitě služeb a přístupu vedení tohoto hotelu k našim požadavkům. Jednání s vedením hotelu, zastoupeném panem Markem Pavlíkem je na vysoké profesionální úrovni a můžeme říci, že jsme se nesetkali se žádným negativním přístupem za celé tři roky. Velmi si tohoto přístupu ceníme a žádáme o tlumočení díků a uznání všem spolupracovníkům, kteří se na této naší akci podíleli. 
Přejeme do dalšího období mnoho úspěchů v hotelovém podnikání a spokojenosti jak v pracovním, tak i osobním životě.
Se srdečným pozdravem
Ing.Luboš Hejda, předseda
Svaz pěstitelů chmele ČR

26. 1. 2015 - Alice Ratajová, ExxonMobil BSC Czechia s.r.o

Zdravím Vás, pane Pavlíku,
chtěla bych Vám velice poděkovat za příjemný pobyt v Hotelovém Resortu SEN. Celá naše ‘delegace’ je nadšená. Myslim, že naši manažeři v brzké době navštíví Váš bazén. Prostě bylo to nádherné a už se těšíme na fotky!
Regards
Alice Ratajová, ExxonMobil BSC Czechia s.r.o

15. 1. 2015 - Andrea Kořánová, Praha

Dobrý den,
v termínu 26. 12. - 28. 12. 2014 jsme byli s partnerem ubytovaní ve Vašem hotelovém resortu a rádi bychom tímto poděkovali veškerému personálu, který se o nás perfektně staral. Počínaje personálem v restauraci,  přes pána, který měl na starosti sportovní aktivity až po paní uklízečku, která byla velmi pečlivá a ohleduplná. 
Největší poděkování pak patří slečně na recepci, která se jmenovala Adéla, ale bohužel nevíme jak dál. Její přístup byl profesionální a zároveň byla velmi vstřícná a milá.
Rádi si pobyt u Vás zopakujeme.
S pozdravem a přáním příjemného dne,
Andrea Kořánová

17. 12. 2014 - Mgr. Lucie Pokorná, Eurosun, Kostelec nad Černými lesy

Dobrý den pane Pavlíku,
touto cestou bych Vám a všem zaměstnancům chtěla velice poděkovat za vzornou přípravu a průběh našeho vánočního večírku.
Všichni byli velice spokojeni, jídlo bylo famózní a na baru to frčelo.
Máte super tým a doufám, že u Vás brzy zase něco podnikneme.
Také bych Vám ráda popřála klidné Vánoční svátky a mnoho úspěchů v roce 2015.
Zdravím Vás z Kostelce,
Mgr. Lucie Pokorná, Eurosun, Kostelec nad Černými lesy

15. 12. 2014 - Ing. Martin Petřík, Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Vážená paní Střelečková, vážený pane Pavlíku,
níže uvedené píši rád, protože akce byla opravdu povedená a hotel odvedl výbornou práci jak v poskytnutí konferenčního servisu, tak v oblasti cateringu a ubytování. 

 • Coffee breaky – kvalita sendvičů vynikající, součástí výborně nakořeněné maso
 • Oběd formou bufetu – výborná kvalita, dobrý výběr pro každého, usměvaví kuchaři, následná obsluha s nápoji u stolů rychlá
 • Večeře formou servírovaného menu – kvalita jídel vynikající, přesné načasování obsluhy, celý stůl synchronně obsloužen několika číšníky během okamžiku
 • Celkově – catering byl dobře dimenzován, nestalo se, že by něco chybělo
 • Celkově – každý ze zaměstnanců, kteří se o nás starali, měl potřebné informace, mnohokrát nabízeli své nápady a návrhy
 • Celou akci měl hotel perfektně organizovanou, přítomnost ředitele hotelu po dobu akce byla sympatická
 • Všechny dohodnuté věci se uskutečnily v pořádku a včas – např. instalace navigačních šipek pro účastníky, srazy produkčních týmů
 • Vystavované doklady – záloha + závěrečné vyúčtování bylo dobře připraveno, vše přehledné
 • Zázemí hotelu bylo naprosto dostačující – sál pro konferenci 60 -70 naprosto odpovídající, hotelové pokoje pěkné, bazén nadstandardní
 • Odbavení hostů, kteří se ubytovávali, bylo na recepci dobře připravené
 • Ještě jednou vyzdvihujeme ochotu personálu, také při nestandardních požadavcích – např. bylo potřeba něco vytisknout, jednomu z hostů nešlo nastartovat auto, vše bylo řešeno s ochotou a úsměvem
 • Nikde nebyly žádné organizační problémy, bylo vidět, že všichni zaměstnanci mají své instrukce, přicházeli s nápady
 • Celá akce byla připravena ve velmi krátkém termínu a hotel se její přípravě opravdu věnoval
 • S panem vrchním byla při večerním programu velmi dobrá komunikace, všechny ad hoc záležitosti byly řešeny rychle a s ochotou, bylo příjemné, že jsme mohli zůstat po večeři déle sedět s našimi hosty
 • Co bylo milé, že zaměstnanci dokonce věděli, čím se naše firma zabývá
 • Hotel dopředu velmi dobře spolupracoval při výběru hudební produkce a následně s hudebníky perfektně spolupracoval a poskytl dobré zázemí
 • Pro naši akci pro 60 - 70 lidí se hotel ukázal jako velmi dobrá volba 

Závěrem chci ještě jednou poděkovat Vám oběma, pane řediteli, paní provozní za perfektní organizaci a spolupráci před akcí i během akce.
S pozdravem
Ing. Martin Petřík, Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

25. 11. 2014 - ing. Ivana Formanová

Dobrý den paní Střelečková,
chtěla bych Vám všem touto cestou poděkovat za skvěle odvedenou práci při organizování společenského večera a sympozia Fresenius Kabi.
Celá akce se vydařila na výbornou, jídlo bylo vynikající, vše bylo připravené dle našich představ, skvěle jste "vykrývala" všechna naše přání, které jsme měli v průběhu akce, zkrátka všechno proběhlo hladce a to hlavně díky Vám. Ještě jednou děkuji!
s pozdravem
Ing. Iva Formanová

18. 11. 2014 - Renata Felčárková, SIT Travel

Dobrý den,
tímto bych Vám chtěla poděkovat za příjemný pobyt u Vás v hotelu v termínu 13. – 14. 11. 2014. Vše probíhalo v pořádku, klienti byli velice spokojení. Pochvalovali si zvláště jídlo a masáže.
Děkuji a přeji hezké dny,
Renata Felčárková, SIT Travel

11. 11. 2014 - Ivan Rybníček, L‘OREAL

Dobrý den pane řediteli,
rád bych Vám touto formou poděkoval za přístup Váš a zároveň přístup celého personálu hotelu Sen, který se nám věnoval po celou dobu naší obchodní konference se zákazníky. V průběhu konference jsme měli mnoho požadavků a nestalo se, že by jste nám nevyšli vstříc. Jsme rádi, že jsme naše setkání mohli uspořádat v tak profesionálním prostředí, který ve Vašem hotelu nabízíte.
Ještě jednou Díky a těšíme se na další spolupráci.
S pozdravem,
Ivan Rybníček, L‘OREAL

10. 11. 2014 - Libor Karel, SealedAir

Dobrý den pane řediteli,
se zpožděním bych Vám rád jestě jednou poděkoval za velmi vstřícný přístup a servis před i během našeho firemního dvoudenního školení, které u Vás probíhalo. Byli jsme velmi spokojeni jak v oblasti zajištění tréningových prostor, flexibility úprav prostředí, které jsme potřebovali, tak i v oblasti zabezpečení stravování a cateringu během školení. 
Prostory, přestože hlavní místnost není prvoplánově tréningová, byly vyhovující, s denním světlem a hlavně variabilní, takže jsme je mohli využít i během workshopů.
Jídlo a nabídka tříchodových menu byla také v pořádku, já se najedl dobře a pokud vím, ostatní na tom byli stejně. 
Takže ještě jednou díky a budeme se těšit na další spolupráci.
S pozdravem
Libor Karel, SealedAir

20. 10. 2014 - Lukáš Rokos, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Vážený pane Pavlíku,
rádi bychom Vám a celému personálu hotelu SEN poděkovali za perfektní zorganizování setkání v rámci mezinárodního výzkumného projektu ASSIST-ME, které u Vás proběhlo v termínu 25. – 28. 9. 2014. Velice si vážíme přístupu sl. Střelečkové, která akci s námi plánovala a skvěle připravila.
Naši kolegové byli velmi spokojeni s přístupem Vašeho personálu, s perfektně připraveným občerstvením během meetingu i bufetem s vynikajícími pokrmy během obědů a večeří. Konferenční sály byly vybaveny plně funkční technikou a velice kladně hodnotili také bezchybně zajištěný přesun z letiště do hotelu.
Vzhledem ke špičkové kvalitě a profesionálnímu přístupu personálu, který nám vždy vyšel maximálně vstříc, lze hotel SEN jen doporučit.
Lukáš Rokos, Pedagogická fakulta, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

20. 10. 2014 - Svatba manželů Duhanových

Dobrý den,
k hodnoceni bych řekla, že to byla velmi povedená akce. Personál slušný, příjemný a zůstal s námi do pozdního večera/rána. Lepší spolupráci si těžko představit. Hodně jsme ocenili slevu na svatební apartmá, pomoc s ubytováním hostů, s doplněním detailů jako třeba lampiony, pružnost při sestavování menu či jiného.
Děkuji,
Maria Bieleszová, nyní již Duhanová

6. 10. 2014 - Svatba manželů Hotkových

Dobrý den,
svatba kterou jsme prožili v Hotelu Sen byla nádherná, úžasná, krásná....splnila mé očekávání.
Obřad: organizace paní manažerky bezvadná.
Oběd: nádherně připravený stůl, jídlo výborné, polévka byla opravdu báječná, hlavní chod a předkrm také - moderní výborná gastronomie, obsluha milá, příjemná, krásné oblečeni.
Raut: vše výborné, opravdu mnoho jídla, kuchaři u šéfingů - báječné, personál ve Swissu milí, příjemný, stále se staral o pořádek na stolech.
Pokoj (dvoulůžkový): nádherný, spalo se nám moc krásně, moc chválím že jsme měli přístup do pokoje už od začátku svatebního dne.
Paní manažerka Střelečková byla milá, příjmená a vše krásně zařídila.
Byli jsme opravdu moc spokojeni a budeme na svatbu na Snu vzpomínat v dobrém. Všem doporučím. Zkrátka hotel má příznačné jméno... Svatba jako ve "Snu".
Děkujeme
S pozdravem 
Bc. Martina Hodková

26. 9. 2014 - Michal Veselý, Praha

V pátek 19. 9. 2014 jsem se zúčastnil akce ve Swiss restaurantu EA Hotelového resortu SEN, a musím říci že jsem udělal výborné rozhodnutí! Servíroval se výborný burčák, grilovalo se selátko a na plotně se připravovali čerstvé lívance s borůvkami. Celý večer zpříjemnila vynikající kapela NEON BAND, která dokázala dostat do tance téměř všechny. Ti nejodvážnější neodolali vyzvání odskočit si od burčáku do venkovního bazénu z přilehlé terasy. Určitě na tuto akci přijdu i za rok.
Moc děkuji za skvělý žážitek!
Michal Veselý, Praha30. 6. 2014 - Mirka Rychterová, Agentura Quick studio

Vážený pane řediteli Pavlíku,
ráda bych Vám poděkovala jménem agentury Quick studio za velmi profesionální pomoc při pořádní prestižní akce, kterou je setkání hokejových a fotbalových legend „HOCKEY-FOOTBALL MEMORIES PARTY 2014“ v  Hotelovém resortu SEN.
Věřím i do budoucna v naši dobrou spolupráci.
Srdečně zdravím
Mirka Rychterová, Agentura Quick studio

29. 6. 2014 - Ondřej Zavadil, AF POWER agency

Dobrý den pane Pavlíku,
v hotelovém resortu SEN jsme byli spokojeni se službami, s přístupem personálu a taktéž s kuchyní. Během konference bylo vše vždy, včas a v pořádku připravené.
Děkujeme všem zaměstnancům a vedením hotelu za vytvoření příjemného prostředí.
S pozdravem
Ondřej Zavadil, AF POWER agency a.s.

28. 6. 2014 - Renata Bulová

Dobrý večer,
náš pobyt ve Vašem hotelu hodnotíme velmi kladne. Čistota na pokojích, ochota na recepci, v restauraci slušný a usměvavý personal. Strava vynikající - snídaně bohatá, večeře skvělá, ceny příznivé.
Určitě se opět přijedeme podívat.
S pozdravem
Renata Bulová

5. 6. 2014 - ing. Pavel Pangrác, starosta obce Senohraby

Dobrý den,
chci Vám všem našim organizátorům, hotelu SEN, všem sponzorům a hlavně našim malým sportovcům poděkovat za pořádání a účast na takovém skvělém sportovním klání, jakým byl Triatlon pořádaný na letošní Mezinárodní den dětí. Po podzimním běhu to byla opět vynikající sportovní událost v Senohrabech.
Děkuji Všem a zdravím
ing. Pavel Pangrác, starosta obce Senohraby

21. 5. 2014 - Dagmar Kožáková a Pavel Konvalinka

Až na počasí, kterému nikdo nedokáže poručit, byl náš pobyt moc hezký. Příjemné prostředí s milým přístupem od zaměstnanců, bazén k dispozici celý den i ráno - to bylo moc příjemné. Opravdu si na nic nemůžeme stěžovat, byli jsme moc spokojeni. Děkujeme za perfektní dovolenou a doufám, že budeme mít opět to potěšení navštívit Váš EA Hotelový resort SEN.
Zdravíme a přejeme Vám plno spokojených hostů,
Dagmar Kožáková a Pavel Konvalinka

14. 5. 2014 - pí. Baksayová

Dobrý deň,
ďakujem za váš záujem o môj názor na pobyt vo vašom hoteli Sen - nakoľko neviem po anglicky a váš dotazník je v tomto jazyku, musím vám len takýmto spôsobom poskytnúť moje hodnotenie so službami vo vašom hoteli
- Takže čo sa týka čistoty, prístupu vašich zamestnancov - na recepcii, či v reštaurácii môžem to hodnotiť naozaj veľmi vysoko, nakoľko som min.2x ročne v renomovaných hoteloch vo vysokých Tatrách a tam služby nedosahujú ani zdaleka túto úroveň, ktorú som mala poskytnutú vo vašom zariadení.
Takže ešte raz vám a vašim zamestnancom ďakujem
Baksayová

14. 5. 2014 - Royal Emma s. r. o.

Děkujeme hotelu Sen za velmi dobře zorganizovanou akci, profesionální přístup a ochotu. Teambuilding pro našeho klienta Microsoft proběhl bez problémů.
Budeme se těšit na další spolupráci…
Jana Demartini
Jednatelka
ROYAL EMMA s.r.o.

16. 4. 2014 - Senohrabská beseda

Dobrý den pane řediteli,
velmi Vám děkujeme za zapůjčení Vašich prostor k uspořádání Velikonočního jarmarku a pohádky, akce proběhla bez zadrhnutí a návštěvníci byli spokojeni, podávaná krkovička byla výborná.
Za Senohrabskou besedu přeji pěkné Velikonoce a mnoho spokojených hostů, s pozdravem Alexandra Kloužková

1. 4. 2014 - Heineken

Dobrý den,
v hotelovém resortu Sen jsme byli velmi spokojeni jak s ubytováním, tak s poskytnutými službami. Děkujeme za vstřícnost a zejména za možnost poskytnutí celého areálu a zahrad pro účely firemních her a soutěží.
S pozdravem,  
Pavlína Tilserová, Heineken

25. 2. 2014 - OVB Allfinanz

Chtěli bychom moc poděkovat za organizaci konference pro naší společnost ve dnech 27.-28.1. 2014.
Prostředí hotelu je k tomu jako stvořené pro pohodovou atmosféru pro naše pracovníky a vytvoření pracovního klima v dnešním uspěchaném světě. Obzvlášť mě potěšil profesionální a vstřícný přístup personálu při přípravě a v průběhu našeho pracovního setkání, kdy bylo na vše reagováno okamžitě.
Zvláštní poděkování také patří do vaší kuchyně, kde kuchaři připravili menu na oba dny dle našich finančních požadavků, navíc velmi dobré jídlo a stíhali se během krátkého okamžiku postarat o všechny naše spolupracovníky.
S pozdravem
CFC David Myslil
Oblastní ředitel pro OVB Allfinanz 

4. 2. 2014 - Bidvest CR

dobrý den pane Pavlíku,
děkuji za ochotu a profesionalitu, se kterou jste nám poskytli zázemí a služby pro náš firemní večírek. I díky "zámeckému " prostředí se vše více než podařilo a naši lidé byli hodně spokojeni.
Jan Tajovský, BIDVEST CR

15. 1. 2014 - Bayer s.r.o.

Dovoluji si Vám poslat své reference, resp. názor na dnešní konferenci, kterou u Vás, v Hotelu Sen, měla naše společnost. Nejprve bych Vám chtěl říci, jak si velice vážím přístupu a ochoty p. Formánkové, která akci skvěle připravila a velice mi v tomto ohledu pomohla. Má skvělý přístup a je člověkem na svém místě, na kterou můžete být náležitě pyšný. Kongresový sál byl perfektně připraven, ozvučení bezproblémové, nic nás „nevypeklo“, jak se říká. Občerstvení ráno i v době přestávky bylo v dostatečném množství a čerstvé. Samostatnou kapitolou byl oběd, který byl excelentní. Dle výrazu návštěvníků a jejich referencí všem velmi chutnalo a přidávali si k prasknutí. Osobně se budu velice těšit na další konferenci pořádanou ve Vašem hotelu, věřím, že tato důležitá akce, pro naši společnost, je skvělým odrazovým můstkem do zemědělské sezóny a pomůže nám býti úspěšnými.
Děkuji. S přátelským pozdravem,
Petr Šmída
Bayer s.r.o.

Speciální nabídky