Koupaliště Kolovraty

 

Abyste si léto u nás pořádně užili, přichystali jsme pro vás ke každému pobytu vstup zdarma na koupaliště Kolovraty.  To můžete navštěvovat po celou dobu pobytu, stačí, když se prokážete kartičkou, kterou dostanete při check-inu na recepci. 

Dopřejte si tu pravou letní pohodu s vyhřívanými bazény na 25 a 28 stupňů Celsia, slunnou terasou s lehátky, travnatou loukou a občerstvením. Koupaliště má otevřeno od 10 do 20 hodin. A zárukou kvality vám může být to, že má stejného provozovatele, jako naše wellness Infinit Sen.

 

Jak se dostanete na koupaliště?

Cesta autem zabere přibližně 16 minut, vydejte se směr Říčany a k parkování využijte nové parkoviště přístupné z ulice U Koupaliště

Z vlakového nádraží v Senohrabech jezdí co půl hodinu vlak na zastávku Praha – Kolovraty, směr Prha hl. n. Samotná cesta vlakem trvá 19 minut, ze zastávky na koupaliště je to přibližně 10 minut pěšky.

Ke koupališti vede také několik cyklostezek, koupaliště má pro cyklisty  připravené stojany na kola s možností uzamčení přímo v areálu. Cesta od hotelu trvá necelou hodinu a půl. Na hotelové recepci vám rádi pomůžeme s výběrem trasy i se zapůjčením kol. 

Poslední novinky

Archiv novinek

Poslední novinky

Archiv novinek