Wellness Infinit SEN

Za zdmi hotelu, na naší zámecké zahradě jsme pro vás vybudovali něco speciálního.
Oázu klidu a odpočinku – wellness Infinit SEN.

Vstupem do saunového světa se vám otevírá relaxace v tajemné zahradě, která v sobě skrývá osm druhů tajuplných saunových truhel a ochlazovací jezírko. Hned vedle pod širým nebem jsme pro vás otevřeli nový termální bazén, ceremoniální saunu a relaxační zóny, kde můžete hodit starosti všedních dnů za hlavu. Vstup do wellness je určen pro osoby vyšší 145 cm a není třeba rezervovat předem. Rezervace je nutná jen u masáží. Volejte nebo pište na: +420 702 157 152, sen@infinit.cz .

Na co se můžete těšit? 

Venkovní termální bazén

35 – 37 °C

Termální venkovní bazén s vířivými lavicemi je otevřen za každého počasí. Teplota vody se přizpůsobuje venkovnímu počasí, v zimě se teplota pohybuje okolo 35 až 37 °C, v létě má voda příjemných 30 až 33 °C. V bazénu najdete mimoúrovňové hydromasážní trysky, které vám namasírují různé části zad – stačí se jen přemístit na jiné místo s tryskami. Také si v něm můžete vychutnat váš oblíbený drink díky držákům na nápoje. Bazén je součástí plavkové zóny.

Relaxační zóna u bazénu

Vedle bazénu se nachází prostorná panoramatická odpočívárna s pohodlnými lehátky, ze kterých si můžete vychutnat výhled na novou ceremoniální saunu. Atmosféru doplňují všudypřítomné rostliny, svícny a příjemná vůně. K osvěžení můžete využít bazénový fresh bar s posezením, kde nabízíme alko i nealkoholické nápoje, čerstvé džusy a občerstvení. Pro venkovní relaxaci je pro vás v teplých měsících připravena přírodní louka s lehátky a relaxačními zákoutími, kde si můžete vychutnat ničím nerušený odpočinek.

Bylinková sauna

80–90 °C / 20–30 %

Bylinková sauna vás naláká především na vůně a účinky bylinných esencí, které působí blahodárně na tělo i duši.
Prosvětlenou stěnu zdobí tymián, měsíček, echinacea, lékořice a další. Nad kamny je umístěn výparník plný bylinek, jejichž  vůně se postupně odpařuje do celého prostoru saunové kabiny. 

Medová sauna

80–90 °C

V jedinečné medové sauně, která je inspirována plástvemi divokých včel, dochází díky kombinaci automatického parního nárazu a vysoké teploty k intenzivnímu pocení.
Tělo se tak zbavuje odpadních látek a dochází k úlevě při bolestech kloubů a uvolnění dýchacích cest. 

Panoramatická Finská sauna

85–95 °C

Panoramatická suchá sauna s výhledem na ochlazovací jezírko vás vtáhne do krás naší tajemné zahrady plné saunových truhel. 
Velkoformátové obklady ze světlého dřeva dodávají celému prostoru eleganci a lesní esence příjemnou vůni.

Sadová sauna

70–80 °C

Zavěšené dřevěné dýhy jsou dominantou prostoru sadové sauny. Svým pohybem a hrou světla a stínu připomínají ovoce a lístky na stromě. 
Sauna má vyšší vlhkost a její propletené stěny spolu s ovocnými esencemi vás přenesou pod stromy v sadu z Ladovských pohádek.

Ceremoniální sauna

80–95 °C

Nejprostornější venkovní sauna v saunovém světě, která je jedinečná umístěním kamen uprostřed místnosti a celodenním programem ve formě saunových ceremoniálů. Vlhkost i teplota v místnosti se může měnit v závislosti na prováděných ceremoniálech. Kapacita ceremoniální sauny je až 60 osob.

Ochlazovací jezírko

0–20 °C

Přírodní koupací jezírko s čistou, filtrovanou vodou slouží ke zchlazení rozehřátého těla po saunování. Před vstupem do jezírka je nezbytné se osprchovat. Teplota vody se mění v závislosti na počasí. 

Ochlazovny

10–15 °C

Design ochlazoven připomíná skálu, z níž vyvěrá pramen ledové vody ke zchlazení rozehřátého těla po saunování. 

Relaxační zóny & fresh bar

0–20 °C

Pro vaši relaxaci po saunování je připravena vnitřní relaxační zóna, tzv. oranžerie, které dominuje světlík a všudypřítomné zavěšené živé rostliny.
K dispozici jsou lehátka či posezení u fresh baru.
Venkovní relaxační zóna vybízí k pozorování dění v zahradě z lehátka. Občerstvit se lze na fresh baru, kde pro vás každý den připravujeme čerstvé a zdravé občerstvení. 

Tepidárium

35–45 °C

Prostorem tepidária pulsuje hřejivé teplé světlo v rytmu pomalého dechu, které vám podvědomě pomůže zklidnit váš dech a vaší mysl. Odpočinek zpříjemňuje posezení na vyhřívaných stěrkových lavicích. Tepidárium se vyznačuje pohyblivou teplotou, která se mění v závislosti na počasí.

Solná sauna

70–80  °C / 5–10 %

Solná sauna nabízí spojení principů suché sauny s horkým vzduchem a unikátních vlastností soli. Prosvětlené himalájské solné cihly a teplá záře působí hřejivým dojmem na lidskou psychiku. Při pobytu v solné sauně vstřebáváme minerály, které mají příznivý vliv na lidský organismus – na dýchací cesty, pokožku a centrální nervový systém. 

Snový dóm

80–95 °C

Nejmodernější ceremoniální sauna, která v sobě skrývá unikátní ozvučení, kvalitní osvětlení, audiovizuální prvky a malé pódium pro sauna mistry. V sauně se pořádají kromě standardních ceremoniálů také saunové akce (noci, soutěže). Vlhkost i teplota v místnosti se může měnit v závislosti na prováděných ceremoniálech. Kapacita ceremoniální sauny je až 150 osob.

KONTAKT

Telefon: +420 702 157 152Emailsen@infinit.cz 

Vstup do wellness není třeba rezervovat předem. Nutná rezervace je v případě využití masáží.

Ceník naleznete zde.