SNOVÁ GASTRONOMIE

U nás v hotelu dobře víme, jak výrazný dojem z celého pobytu ve vás zanechá návštěva restaurace. Příprava skvělého jídla je pro nás potěšením. S vášní vybíráme ty nejkvalitnější suroviny a s napětím degustujeme každý nový pokrm, který vytvoří náš šéfkuchař.

Naším přáním je, aby návštěva naší restaurace byla pro vás nejen chuťovým, ale i vizuálním zážitkem. Prostory jsme navrhli ve spolupráci se známým architektonickým studiem KYZLINK ARCHITECTS.

PRO ÚSPĚŠNÝ START DNE

Nebylo by úspěšného dne bez dobré snídaně, proto již v brzkých ranních hodinách připravují naši kuchaři a cukrářky nezapomenutelné snídaně z čerstvých surovin. Ať už jste milovníky sladkého, nebo dáváte přednost slaným snídaním, u nás si vyberete z pestré nabídky čerstvého ovoce a zeleniny, vaječných specialit, kvalitních sýrů a uzenin, domácích pomazánek, oříšků, mléčných výrobků a dalších dobrot, které skvěle nastartují váš den.

Snídaně podáváme po – pá od 7.00 do 10.00 h. a o víkendu od 7.00 do 10.30 h.

Pro ubytované hosty je snídaně v ceně pobytu. Nehoteloví hosté si ji mohou dokoupit na recepci za 500 Kč.

PRO OSLAVU VÝJIMEČNÝCH OKAMŽIKŮ

V našem hotelu se nachází několik salónů přímo stvořených pro vaše výjimečné okamžiky. Stylové prostředí je ideálním místem pro oslavy narozenin, svatby a jiné životní události, během kterých chcete, aby o vás bylo královsky postaráno a mohli jste si užít společné chvíle se svými blízkými.