Informace o hotelu

Hotel Sen stojí uprostřed krásné přírody. Věříme, že v něm naleznete oázu klidu a odpočinku a dopřejete si souhru všech služeb. Ubytování v moderním zámeckém stylu, wellness a gurmánskou restauraci. Dovolte si snít.

RECEPCE
Recepce vám zajišťuje mimo jiné vstupy do wellness, rezervace restaurace a prodej nápojů a základních hygienických potřeb. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně.
Z pokoje můžete volat přímou linku 700 nebo 701.

CHECK-IN: 15:00
CHECK-OUT 11:00
Potřebujete odjet později? Jsme na to připravení. Stačí si připlatit 500 Kč za Late check-out do 14. hodiny – k dispozici dle aktuální obsazenosti hotelu.

WI-FI
V celém našem hotelu je pro vás volně k dispozici síť SEN, je bez hesla.

RESTAURACE
Snídaně podáváme pro ubytované hosty od 7.00 do 10.00 h. Jsou v ceně pokoje. Naši kuchaři a cukrářky je vytváří z čerstvých surovin. Ať už jste milovníky sladkého, nebo dáváte přednost slaným snídaním, u nás si vyberete z pestré nabídky čerstvého ovoce a zeleniny, vaječných specialit, kvalitních sýrů a uzenin, domácích pomazánek, oříšků, mléčných výrobků a dalších dobrot, které skvěle nastartují váš den.

Polopenzi můžete dokoupit za 550 Kč/os./noc a zastavit se na ni mezi 17:00 a 21:00.

Jídlo nebo pití vám rádi přineseme až na pokoj za poplatek 200 Kč za osobu, z pokoje můžete volat přímou linku 704.

MINIBAR
Je vám plně k dispozici, není součástí ceny pokoje, zaplatíte za něj dle své spotřeby při odjezdu na naší recepci.

PRANÍ
Potřebujete vyprat? Rádi vám to zařídíme. Formulář a pytel na praní prádla si můžete vyzvednout na hotelové recepci.

ÚKLID
Pravidelný úklid probíhá mezi 10 a 13 hodinou. Jestli se vám to nehodí, stačí vyvěsit kartičku „NERUŠIT“ a naše pokojská do vašeho pokoje vůbec nebude vstupovat.

ZAJÍMAVOSTI V OKOLÍ
Hotel Sen je součástí pohádkového regionu LADŮV KRAJ. Tento malebný svazek obcí dostal své jméno podle jedné z největších osobností české kultury, oblíbeného malíře a spisovatele Josefa Lady. Autor známého kocoura Mikeše a také výtvarného ztvárnění Haškova dobrého vojáka Švejka, čerpal svou inspiraci z kraje kolem rodných Hrusic po celý život.
Poloha hotelu uprostřed krásné přírody s romantickou kopcovitou krajinou, množstvím cyklostezek a řadou přírodních, kulturních a historických zajímavostí je skvělým výchozím bodem pro vaše výlety. Několik jsme vám jich vybrali tady.

SPORTOVNÍ AKTIVITY
I sportovci si u nás přijdou na své. Přímo v hotelu máme pro vás k dispozici squashový kurt a posilovnu s kvalitními stroji značky STAR TRAC. Oba prostory jsou vám k dispozici zdarma po celou dobu pobytu. Klíč od posilovny a míčky a rakety na squash získáte na recepci.

Při výletech po okolí se vám příroda bude zdát jako malovaná. Není to náhoda, mnohá místa byla zachycena Josefem Ladou v jeho dílech. Tady najdete seznam cyklostezek, věříme, že je ocení rekreační i vášniví cyklisté.

Jízdní kolo, elektrokolo či koloběžku je možné zapůjčit v depo33.cz.